Super User

Super User

Dlaczego strona utworzona przez Einser Networks?

  • Dział: Blog

To jest ta część, gdzie mamy zamias się po przechwalać, tak więc to mniej więcej brzmi ... Bo wymiatamy! Nie, ale na poważnie ... moglibyśmy rozmawiać przez cały dzień o naszym doświadczeniu i osiągnięciach, ale to nie da najwłaściwszej odpowiedzi. Oto dwa bardzo dobre powody:

Zadowolenie klienta jest naszym celem numer jeden

Poświęcamy czas, aby dowiedzieć się więcej o Twojej Firmie, oczekiwaniach i rynku docelowym.

Nasi klienci wybrali nas do współpracy, gdyż wiedzą, że potrafimy sprawić, że ich marka będzie wpływała na odbiorców i ich przekonywała, a inwestycja przyniesie zakładane rezultaty. W głębi serca jesteśmy perfekcjonistami i dbamy o każdy szczegół.

Wiesz co oddziela wspaniałą stronę internetową od przecietnej ? - tworzymy stabilne, użyteczne i skuteczne strony internetowe, aby zmaksymalizować potencjał Twojej firmy. Zajmujemy się każdym projektem w indywidualny sposób ukazując nasze twórcze możliwości. Oprócz estetyki przejawiamy potrzebę wdrożenia użyteczności stron, zgodność ze standardami web, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek i technicznych innowacji prowadzących każdorazowo do unikalnych rozwiązań wyróżniających je z otoczenia. Więc jeśli szukasz oferty "specjalnie dla Ciebie" z dziedziny: tworzenie stron internetowych w Białymstoku i okolicy, to jesteś we właściwym miejscu. zadzwoń (+48) 22 246 41 61. 

Czytaj dalej...

Strony Białystok

Białystok jest miastem o dużym potencjale i w równie dużym tempie rozwija się tu istotna gałąź marketingu "reklama". Dlatego usługi tworzenia stron internetowych w Białymstoku są i być powinny na coraz wyższym poziomie. Jak wiadomo Miasto posiada kilka komercyjnych portali, które prześcigają się w staraniach o klientów, którym proponują różnorodne formy promocji w internecie. Niestety nie wszyscy ich klienci zdają sobie sprawę z tego, że najważniejszym elementem kampanii reklamowej w internecie jest utworzenie firmowej strony www, którą dopiero później powinniśmy zacząć reklamować. W niejaki sposób powinna być ona odwzorowaniem Firmy z rzeczywistości.

Czytaj dalej...

Jak się przygotować do spotkania z projektantem strony www?

  • Dział: Blog

Zasady budowania stron przez web developerów różnią się niejednokrotnie. Jednak istnieje pewien sprawdzony szablon działań. 

Dobrą praktyką fazy projektowania strony jest rozbicie jej na 2 odrębne tematy. Design i UX (angielski. User Experience). Oczywiście traktując stronę internetową jako współczesne narzędzie marketingowe niezbędnym staje się opisanie jak przygotować ją pod kontem osiągania wyznaczonych celów. Ale o tym napiszę w następnym, odrebnum artykule

Design strony możemy uszczegóławiać bardzo głęboko, ale zaczne od początku, czyli od Layoutu (siatki elementów i jej zachowań ) naszej nowej strony. 

Skoro interesujesz się procesem tworzenia skutecznej strony, być może słyszałeś już o responsywnosci stron polegającej na przebudowie siatki elementów np: "<div>" w taki sposób, aby każdy z nich zmienial swoją pozycję oraz rozmiar w zależności od rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest aktualnie wyświetlany. Główna zaletą stron responsywnych jest czytelnosc i przejrzystość. Skalowane są również inne elementy strony takie jak: grafiki i zdjęcia, czcionka, przyciski, pola formularza, pozycje menu. Określenie skalowane zostało użyte tu celowo, ponieważ w większości przypadków np. grafiki są pomniejszane a przyciski i pozycje menu są zazwyczaj powiększane.

Grafiki

Brand

Logo

Czcionki

Kolorystyka

Trendy w branży tworzenia stron

Trendy w branży tematycznej tworzonej strony

 

 

UX

 

Czytaj dalej...

10 zasad, które warto znać przed zaprojektowaniem strony internetowej

  • Dział: Blog

Najlepsze praktyki w projektowaniu stron internetowych


Istotność strony internetowej w rozwoju biznesu jest niezaprzeczalna. We współczesnej erze cyfrowej wyszukiwanie danych w Internecie jest podstawą. Strona internetowa firmy startupowej, jak również funkcjonującej na rynku od lat jest niezbędna. Jednakże jeśli uważasz, że funpage na Facebooku, czy konto na Twitterze lub Instagramie wystarczy by zaistnieć na rynku, to jesteś w sporym błędzie. Dlaczego? Na dzisiejszym globalnym rynku nie wystarczy jedynie obecność.

Niezbędna jest witryna funkcjonalna, przyciągająca klientów, poprawna pod względem technicznym, jak i merytorycznym. Strony na portalach społecznościowych, jak również strony tworzone na podstawie gotowych szablonów, bez możliwości edycji zmian, nie spełniają standardów marketingowych i tzw. najlepszych praktyk w zakresie projektowania stron internetowych, stworzonych przez specjalistów ds. marketingu.


Podstawą rozwoju biznesu jest dedykowana strona internetowa. Jest to centralny punkt marketingowy Twojej firmy. Jest to nie tylko miejsce do zaprezentowania swoich usług, ale także doskonały sposób na zachęcenie do skorzystania z nich, poprzez dostosowanie się wymagań indywidualnego klienta. Dedykowana strona internetowa  pozwala także na szybki i łatwy sposób nawiązania kontaktu z potencjalnym klientem.


Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami i dowiedz się do czego dążą projektanci stron internetowych, by dostosować je do oczekiwań odwiedzających.

 

punkt pierwszyPo pierwsze strona internetowa odzwierciedla Twoją markę.

Powinna przyciągać wzrok, zachęcać do odwiedzenia. Szata graficzna odpowiada za pierwsze wrażenie.  Graficzny układ strony i jej estetyka mają kluczowe znaczenie. To one decydują, na jak długo zatrzyma się na stronie dany użytkownik. Wygląd strony powinien być oryginalny, świeży, niepowtarzalny. Powinien być również prosty, przejrzysty i zgodny z Twoją marką. Ważne jest dobranie odpowiednich zdjęć, grafik i opisów. Pamiętaj jednak żeby zachować porządek i nie przeciążać witryny zbyt dużą liczbą zdjęć.

Czytaj dalej...

Salamandra - Strona gabinetu kosmetycznego w Białymstoku

Strona Internetowa gabinetu kosmetycznego w Białymstoku. Oparta na systemie CMS. Ze sliderem na stronie głównej, z elementem iframe wyświetlającym stronę rezerwacyjną zewnętrznego systemu oraz z zaprojektowanym przez managera cennikiem z kolumną kategorii typu fixed po lewej stronie. Całość wygląda lekko i minimalistycznie, zgodnie z designem i założeniami marki SALAMANDRA.

Czytaj dalej...

4abike.com - Strona serwisu rowerowego

Strona internetowa typu One Page w nowatorskim wydaniu. Dostosowująca się do rozdzielczości monitora. Zmiana widoku strony odbywa się bez użycia "scrolla", przewija się automatycznie po kliknięciu w przycisk lub link. Dodatkowym elementem wyróżniającym stronę internetową jest dolny pasek z informacją, czy sklep jest aktualnie otwarty. Stylizowana dynamiczna mapa google wpasowana w design strony ładnie dopełnia widok kontaktu.powiększenie strony internetowej

Czytaj dalej...

Biuro Nieruchomości "WSCHOD"

  • Dział: Portfolio

Strona stworzona dla "Biura Nieruchomości Wschod" w oparciu o system zarządzania treścią.  Z możliwością gromadzenia, wyszukiwania a następnie filtrowania i sortowania ogłoszeń nieruchomości. Z rozbudowanym formularzem do składania ofert oraz zaawansowanym systemem zarządzania ogłoszeniami na zapleczu. Strona stworzona na podstawie istniejącego już logo i wytycznych inwestora.

Czytaj dalej...

MAMROBOTE - Portal aukcji zleceń

  • Dział: Portfolio

Portal MAMROBOTE. Dla klienta tworzyliśmy portal zrzeszający zamawiających i oferujących realizacje. Rozbudowana relacyjna baza danych. Dynamiczne wyszukiwanie już po wprowadzeniu pierwszych liter. Interaktywna mapa polski z wielopoziomowym podziałem poczynając od województw. Zarządzanie użytkownikami różnych poziomów, typów i relacji. Systemy oceniania, komentowania, płatności online, sms, wszystkie powiadomienia email i wiele więcej...

 

Czytaj dalej...

A-MAX - Transport Międzynarodowy

  • Dział: Portfolio

 Strona internetowa międzynarodowej firmy transportowej. Na zapleczu system do wprowadzania transportówi hurtowego rozsyłania emaili do grupy osób. System zbierania subskrybentów do newslettera i rozsyłania wiadomości. Strona w dwóch wersjach językowych przetłumaczonych indywidualnie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Aplikacje i serwisy internetowe

To roządne, aby współpracować z firmami z regionu. Nawet w tak terytorialnie elastycznej przestrzeni jaką jest internet, dobrze jest skorzystać z tradycyjnej, najskuteczniejszej formy komunikacji - spotkania.

Najnowsze Referencje

Strona internetowa salamandra-bialystok.pl powstała szybko, profesjonalnie i dokładnie tak jak chciałyśmy. 

M.Jarominska

Infolinia

Poznaj szczegóły oferty, zapytaj o rabat lub umów się na spotkanie

+48 22 246 41 61