Pomoc

Kiedy następuje rozliczenie?

  • Kategoria: Pomoc
  • Odsłony: 878
DO ZMIANY Za stronę internetową i inne prace projektowe rozliczamy się dopiero po akceptacji projektu, także nie kupujesz "kota w worku". 
 

Czym jest domena internetowa?

  • Kategoria: Pomoc
  • Odsłony: 924

Domeną nazywamy adres internetowy, pod którym bedzie można odnaleźć twoją stronę internetową. Przykładowo jedną z domen firmy EINSER NETWORKS jest domena www.einser.pl . Coraz częściej spotyka się pomijane przedrostka www lub zastępowanie go inną nazwą.  Takie operacje możemy ustawić z poziomu serwera.  Na przykład sklep.nazwafirmy.pl może wskazywać na sklep internetowy, a nazwafirmy.pl na firmową stronę internetową. 

Czytaj więcej: Czym jest domena internetowa?

Czym jest i czy muszę mieć serwer www?

  • Kategoria: Pomoc
  • Odsłony: 963

Serwer www jest niezbędnym urządzeniem, na którym jest przechowywana strona internetowa. Usługa udostępniania powierzchni dyskowej na serwerze za opłatą nazywa się Hostingiem. Serwer  jest to specjalny komputer, z serią udostępnionych usług,  który jest stale podłączony do sieci elektrycznej i internetu. Przypisany jest do niego adres IP, a nazwa strony (domena) wskazuje właśnie ten adres IP.

Czytaj więcej: Czym jest i czy muszę mieć serwer www?

Aplikacje i serwisy internetowe

To roządne, aby współpracować z firmami z regionu. Nawet w tak terytorialnie elastycznej przestrzeni jaką jest internet, dobrze jest skorzystać z tradycyjnej, najskuteczniejszej formy komunikacji - spotkania.

Najnowsze Referencje

Strona internetowa salamandra-bialystok.pl powstała szybko, profesjonalnie i dokładnie tak jak chciałyśmy. 

M.Jarominska

Infolinia

Poznaj szczegóły oferty, zapytaj o rabat lub umów się na spotkanie

+48 22 246 41 61