Salamandra - Strona gabinetu kosmetycznego w Białymstoku

Strona Internetowa gabinetu kosmetycznego w Białymstoku. Oparta na systemie CMS. Ze sliderem na stronie głównej, z elementem iframe wyświetlającym stronę rezerwacyjną zewnętrznego systemu oraz z zaprojektowanym przez managera cennikiem z kolumną kategorii typu fixed po lewej stronie. Całość wygląda lekko i minimalistycznie, zgodnie z designem i założeniami marki SALAMANDRA.

4abike.com - Strona serwisu rowerowego

Strona internetowa typu One Page w nowatorskim wydaniu. Dostosowująca się do rozdzielczości monitora. Zmiana widoku strony odbywa się bez użycia "scrolla", przewija się automatycznie po kliknięciu w przycisk lub link. Dodatkowym elementem wyróżniającym stronę internetową jest dolny pasek z informacją, czy sklep jest aktualnie otwarty. Stylizowana dynamiczna mapa google wpasowana w design strony ładnie dopełnia widok kontaktu.powiększenie strony internetowej

Biuro Nieruchomości "WSCHOD"

Strona stworzona dla "Biura Nieruchomości Wschod" w oparciu o system zarządzania treścią.  Z możliwością gromadzenia, wyszukiwania a następnie filtrowania i sortowania ogłoszeń nieruchomości. Z rozbudowanym formularzem do składania ofert oraz zaawansowanym systemem zarządzania ogłoszeniami na zapleczu. Strona stworzona na podstawie istniejącego już logo i wytycznych inwestora.

MAMROBOTE - Portal aukcji zleceń

Portal MAMROBOTE. Dla klienta tworzyliśmy portal zrzeszający zamawiających i oferujących realizacje. Rozbudowana relacyjna baza danych. Dynamiczne wyszukiwanie już po wprowadzeniu pierwszych liter. Interaktywna mapa polski z wielopoziomowym podziałem poczynając od województw. Zarządzanie użytkownikami różnych poziomów, typów i relacji. Systemy oceniania, komentowania, płatności online, sms, wszystkie powiadomienia email i wiele więcej...

 

Kancelaria Adwokacka - Paweł Sakowicz

Strona Internetowa typu Onepage z możliwością zarządzania treścią dla kancelarii adwokackiej. Wysoko wypozycjonowana, dzięki intensywnej kampanii Google AdWords i świetnemu porozumieniu, co do sposobu budowy strony internetowej, tak by głównym jej celem było osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. 

A-MAX - Transport Międzynarodowy

 Strona internetowa międzynarodowej firmy transportowej. Na zapleczu system do wprowadzania transportówi hurtowego rozsyłania emaili do grupy osób. System zbierania subskrybentów do newslettera i rozsyłania wiadomości. Strona w dwóch wersjach językowych przetłumaczonych indywidualnie.

BEST-EAST Hotel

Responsywna strona internetowa dla IKEA Industry Orla - "BEST EAST".  Z mapą restauracji i atrakcji w okolicy, galeriami dla każdego z artykułów, systemem oceniania, formularzem kontaktowym i automatycznym tłumaczeniem w oparciu o Google Translator.

Aplikacje i serwisy internetowe

To roządne, aby współpracować z firmami z regionu. Nawet w tak terytorialnie elastycznej przestrzeni jaką jest internet, dobrze jest skorzystać z tradycyjnej, najskuteczniejszej formy komunikacji - spotkania.

Najnowsze Referencje

Strona internetowa salamandra-bialystok.pl powstała szybko, profesjonalnie i dokładnie tak jak chciałyśmy. 

M.Jarominska

Infolinia

Poznaj szczegóły oferty, zapytaj o rabat lub umów się na spotkanie

+48 22 246 41 61