Strony wykonane w technologii Flash cechuje przewaga interaktywności, animacji i efektów, nad ilością zawartej w nich treści. Technologia idealnie nadaje się do tworzenia reklam internetowych, wizytówek firmowych, mniejszych gier, elementów interaktywnych strony. Technologia flash pozwala na tworzenie zaawansowanych prezentacji na potrzeby reklam i stron internetowych. Każdy film flash musi najpierw zostać załadowany do pamięci komputera. Kiedy pliki flash przyjmują duże rozmiary, które negatywnie wpływają na szybkość uruchamiania się strony internetowej wykonanej w tej technologii, stosuje się tak zwane "preloader's" dzięki którym możemy przedstawić wizualnie przypuszczalny czas oczekiwania na załadowanie strony.

Może przybierać formę paska procentowego, bądź innych mniejszych animacji, które zajmą i przetrzymają użytkownika na stronie do czasu pełnego załadowania filmu. Pomimo wady jaką jest konieczność załadowania całej strony przed jej wyświetleniem, flash cieszy się sporą popularnością, dzięki możliwościom, które dostarcza.

Aplikacje i serwisy internetowe

To roządne, aby współpracować z firmami z regionu. Nawet w tak terytorialnie elastycznej przestrzeni jaką jest internet, dobrze jest skorzystać z tradycyjnej, najskuteczniejszej formy komunikacji - spotkania.

Najnowsze Referencje

Strona internetowa salamandra-bialystok.pl powstała szybko, profesjonalnie i dokładnie tak jak chciałyśmy. 

M.Jarominska

Infolinia

Poznaj szczegóły oferty, zapytaj o rabat lub umów się na spotkanie

+48 22 246 41 61