Administracyjne

Polityka Prywatności

Wszystkie funkcjonalności są zablokowane. Polityka Prywatności zostanie udostępniona wraz z chwilą odblokowania strony.

Gratuluję. To była świetna decyzja!

Już wiemy jaki model strony cię interesuje. 

Jednocześnie dziękując za zaufanie, informujemy, że skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Zawsze możesz przyspieszyć kontakt kożystając z Facebook Messanger'a w prawym dolnym rogu strony. 

 

 

Projekty Flash

Strony wykonane w technologii Flash cechuje przewaga interaktywności, animacji i efektów, nad ilością zawartej w nich treści. Technologia idealnie nadaje się do tworzenia reklam internetowych, wizytówek firmowych, mniejszych gier, elementów interaktywnych strony. Technologia flash pozwala na tworzenie zaawansowanych prezentacji na potrzeby reklam i stron internetowych. Każdy film flash musi najpierw zostać załadowany do pamięci komputera. Kiedy pliki flash przyjmują duże rozmiary, które negatywnie wpływają na szybkość uruchamiania się strony internetowej wykonanej w tej technologii, stosuje się tak zwane "preloader's" dzięki którym możemy przedstawić wizualnie przypuszczalny czas oczekiwania na załadowanie strony.

Może przybierać formę paska procentowego, bądź innych mniejszych animacji, które zajmą i przetrzymają użytkownika na stronie do czasu pełnego załadowania filmu. Pomimo wady jaką jest konieczność załadowania całej strony przed jej wyświetleniem, flash cieszy się sporą popularnością, dzięki możliwościom, które dostarcza.

Podkategorie

Aplikacje i serwisy internetowe

To roządne, aby współpracować z firmami z regionu. Nawet w tak terytorialnie elastycznej przestrzeni jaką jest internet, dobrze jest skorzystać z tradycyjnej, najskuteczniejszej formy komunikacji - spotkania.

Najnowsze Referencje

Strona internetowa salamandra-bialystok.pl powstała szybko, profesjonalnie i dokładnie tak jak chciałyśmy. 

M.Jarominska

Infolinia

Poznaj szczegóły oferty, zapytaj o rabat lub umów się na spotkanie

+48 22 246 41 61